KONTAKT DO SKLEPU email+48 574 566 699 email sklep@tabsol.com.pl zegar pn-pt 8:00-16:00

TABLETKI SOLNE, SÓL DROGOWA email+48 505 181 130 email konrad@tabsol.com.pl

ZAPYTANIA OFERTOWE PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRESY E-MAIL

Chlorek wapnia Ciech płatki • 25kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 79,00 zł 79.00
Cena netto: 64,23 zł
Cena w innych sklepach: 46,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.45818
Producent: Ciech SA
Kod produktu: 100011

Opis

Charakterystyka i zastosowanie produktu

Chlorek wapnia ma szerokie zastosowanie. Jest bezwonny, kolor biały, w formie płatków. Nadaje się do usuwania zamarzniętego śniegu i lodu z rożnego rodzaju nawierzchni (asfaltów, dróg, mostów, pojazdów, chodników, parkingów, ścieżek ogrodowych, stosowany w portach i na lotniskach). Produkt działa do -35*C. Nie powoduje szkód w środowisku, wysoce skuteczny i bardzo wydajny (1 kg produktu zastępuje 10 kg soli drogowej). Nie niszczy posypywanej nawierzchni (chłonie wodę powstałą w czasie topnienia śniegu i lodu), nie powoduje korozji samochodu, nie niszczy obuwia, metali, gumy, blachy, jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. 

Chlorek wapnia wytwarza ciepło, które powoduje, że śnieg i lód roztapia się w naturalny sposób i jednocześnie na kilkanaście godzin (ok.24-48 godzin) zabezpiecza posypaną powierzchnię przed ponownym oblodzeniem. Eliminuje on też błoto pośniegowe i nie zostawia nalotu na posypanej powierzchni. Produkt jest sprawdzony na rynku europy zachodniej (Niemcy, Holandia, Austria, Francja).

STOSOWANIE w ilości: 1 garść (Ok. 200 dkg) Na 1m2.

Najlepiej rozrzucić środek na oblodzoną lub zaśnieżoną powierzchnię w ilości od ok.400g do 1,5kg na 1m2. Szybkość roztapiania zależna jest od temperatury i wilgotności powietrza. Po użyciu, produkt należy szczelnie zamknąć by nie dostała się wilgoć do wewnątrz worka - przechowywać w suchym miejscu.

Chlorek wapnia można wykorzystać również jako wkład do pochłaniacza wilgoci. Do siateczki, ścierki bądź pończochy wsypać 400-500g produktu i umieścić w pochłaniaczu wilgoci. Produkt osusza powietrze w pomieszczeniu do optymalnego poziomu. Pochłonięta wilgoć ulega skropleniu. Działanie chlorku zapobiega tworzeniu się grzybów oraz pleśni. Zebranie wilgoci powoduje, że na szybach w pomieszczeniu nie osiada para i woda nie skrapla się po ich powierzchni. Powietrze pozbawione wilgoci stanowi ukojenie dla alergików, ponieważ rozwój wirusów i bakterii staje się ograniczony. Optymalna wilgotność powietrza nie powoduje uszkodzeń tapet ściennych, korozji czy powstaniu rdzy. Niweluje zapach stęchlizny. Produkt można stosować w łazienkach, kuchniach, przyczepach campingowych, pralniach, domkach letnich oraz innych miejscach gdzie występuje duża wilgotność powietrza. Produkt należy trzymać z poza zasięgiem dzieci.

Pakowanie

W worek foliowy PP a'25 kg z opisem produktu. Produkt posiada wszelkie wymagane atesty i KChP.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl